بلاگ

ماموریت مرکز قلب تهران در بحران کوید 19 / نگرانی در مورد قدرت ویروس.

شناخته شده است که بیماری های قلبی عروقی مهمترین بیماریهای غیرواگیر هستند که با مرگ و میر بالا همراه هستند.در همین حال ، مرکز قلب تهران ، به عنوان بیمارستانی متخصص در بیماری های قلبی ، در بیمارانی که در دوران کرونا از بیماری قلبی رنج می برند درگیر شده است و در Covid 19 درگیر شده است.

حمیدرضا پورحسینی ، مدیر مرکز قلب تهران با اشاره به روزهای آغازین شیوع تاج در کشور ، گفت: ما علاوه بر پذیرش بیماران قلبی مانند گذشته ، مأموریت داشتیم بیماران قلبی مبتلا به Covid 19 و ، در صورت لزوم ، بستری در بیمارستان “. آنها باید در بیمارستان بستری شوند. به همین دلیل از همان ابتدا اقدامات لازم را در این زمینه انجام می دهیم.

وی افزود: در قلب مرکز شهر تهران هماهنگی و همدلی و همچنین روحیه ایثار و از خودگذشتگی در بین کارکنان و پرسنل پزشکی وجود داشت و آنها با تمام توان در حال خدمت به مشتریان بودند.

پورحسینی با اشاره به عدم اطمینان در مورد اندازه ، ابعاد و قدرت ویروس که همه را نگران کرده بود ، ادامه داد: ایثار همکاران ما به هیچ وجه شعاری نبود و در دوران جنگ شاهد این ایثار بودیم. ما برای انجام کلاس ها و تشریفات دانشگاهی از فضای مجازی استفاده می کنیم و قطعاً می توانیم در آینده بعد از Covid 19 از این شبکه های مجازی بسیار استفاده کنیم.

مدیر مرکز قلب تهران گفت: بزرگترین محافظت از ما ، خانواده و جامعه ما پوشیدن ماسک و رعایت توصیه های بهداشتی و فاصله اجتماعی است.

در همین حال ، علیرضا حاج قاسمی ، مدیر اجرایی مرکز قلب تهران ، با اشاره به اقدامات این مرکز در روزهای اولیه شیوع تاج ، افزود: خوشبختانه سال گذشته ما جایگزین ژنراتورهای اکسیژن بیمارستان شدیم ، بنابراین کمبود اکسیژن

وی گفت: درصد حمایت مردمی و مشارکت در بحران در فرهنگ و جامعه ما بسیار زیاد است و همه کمک می کنند.

حاج قاسمی ادامه داد: با استفاده از اینترنت و شبکه های مجازی توانستیم بسیاری از برنامه ها را به صورت غیرحضوری انجام دهیم. آموزش باید ادامه یابد تا نگرانی ها و ترس های کارکنان پزشکی و پرسنل برطرف شود تا بتوانیم بهتر به بیماران خدمات ارائه دهیم.

وی افزود: وزارت بهداشت باید سیاست ها و برنامه های ویژه ای برای Quid 19 داشته باشد و برای این سیاست ها باید بیمارستان هایی را كه تحت تأثیر این بیماری قرار گرفته اند مورد بازرسی قرار دهد و این بیمارستان ها را نیز شامل شود.

مدیر اجرایی مرکز قلب تهران تأکید کرد: با همه تحریم ها ، کل کشور و به ویژه دانشگاه علوم پزشکی تهران می توانند به کنترل بیماری عروق کرونر قلب نسبت به کشورهای اروپایی افتخار کنند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید