بلاگ

ما و دیگر کشورها برای مقابله با تاج کافی هستیم
نیست

به گزارش خبرگزاری مهر ، کریم همتی در مراسم امضای توافق نامه همکاری جمعیت هلال احمر با وزارت بهداشت که در مقر وزارت بهداشت برگزار شد ، اظهار داشت: این کار انجام شده است و ما با وزارت بهداشت، درمان.

وی افزود: در چند روز گذشته طرح فرماندهی بهداشت با حضور بیش از 13 هزار نفر از جوانان هلال احمر در بیش از 4300 پایگاه کشور اجرا شده است و وظیفه فرماندهان بهداشت یادآوری و یادآوری مردم است پروتکل ها و دستورالعمل ها. ” خوشبختانه این پروژه با استقبال خوبی روبرو شد.

رئیس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: امروز آمده ایم تا آمادگی خود را اعلام کنیم که سازمان جوانان به همراه وزارت بهداشت می توانند بار را از دوش هموطنان بکشند. بیش از یک میلیون عضو سازمان جوانان هستند و تقریباً در سراسر کشور حضور دارند و می توانند گام های مثبتی بردارند.

همتی یادآور شد: ما معتقدیم نه ثروت ما و نه ثروت کشورهای دیگر برای مبارزه با تاج کافی نیست و تمرکز ما باید روی آموزش و پیشگیری باشد و بدون شک همدلی بین وزارت بهداشت و جمعیت هلال احمر قادر به تحمل بیماری و مرگ است. ” کاهش بیماران در کشور و ایجاد آرامش خاطر برای کارکنان بهداشتی در بیمارستان ها.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید