بلاگ

محلول ضدعفونی کننده با قابلیت ۹۹% اثربخشی در برابر کرونا

 

دکتر زالی به راه حل ضدعفونی کننده سازمان ، استفاده از نیروی آب و هوا ، دانش فنی پیشرفته ، سازگار با محیط زیست و استانداردهای لازم محققان محلی افتخار می کرد و فعالیت های محققان را در پارک فناوری پردیس ارزیابی کرد.

وی درباره پیچیدگی و بیماری زایی آن گفت: “به دلیل طول عمر آن در محیط ، گسترش آن با دست ، لباس و سطح ، ممکن است سالها طول بکشد تا مردم به یک محیط ایمن تبدیل شوند.” ویروس کرونا. بنابراین ، تکیه بر دانش محققان و دستگاه های ذخیره سازی می تواند به طور قابل توجهی ایمنی ضد ویروسی را بهبود بخشد.

قرارگیری دکتر زالی کوید در معرض سرما ، سطوح مختلف پلاستیکی و فلزی ، پوشاک و تاروپودهای غذایی اهمیت یافتن یک راه حل موثر برای مقابله با آن را نشان داده است: محصولی که امروز توسط IMC رونمایی شده است. ORGH ممکن است بالاترین کارایی را داشته باشد.

فرمانده عملیات کرونا در کلانشهر تهران نسبت به تخریب محیط زیست به دلیل استفاده گسترده از مواد ضد عفونی کننده ، به ویژه نوشیدنی های الکلی ، هشدار داده است: ضد عفونی گیاهی و غیر مضر و تخریب محیط زیست برای توسعه پایدار کشور.

آسیب به پوست دست و ایجاد آلرژی به سیستم تنفسی از دیگر نقایص ضد عفونی کننده های صنعتی است که دکتر زالی به آنها اشاره کرد و گفت: بقا ، پایداری ، اثربخشی کافی و آسیب رساندن به بدن انسان و محیط به طور همزمان time time راندمان بالا یکی از مشخصات محلول ضد عفونی کننده IMC ORGA است که یکی از دستاوردهای محققان برجسته کشور است.

دکتر زالی با اشاره به اینکه تولید محصولات طبیعی ، ارگانیک و موثر همزمان کار بسیار پیچیده و دشواری است ، افزود: “در بسیاری از موارد ، در دسترس بودن و فرمولاسیون گیاهان دارویی پیچیده تر از ترکیبات صنعتی و شیمیایی است.”

وی استفاده از پتانسیل بالای کشور در بهره مندی از گنجینه گرانبهای گیاهان دارویی را اقدامی ارزشمند و قابل تقدیر عنوان کرد و خاطرنشان کرد: اثر گیاهان دارویی سالهاست که اثبات شده است و امروزه بی نظیر ، موثر و سازگار با محیط زیست هستند افتخار دیگری برای کشور است. رونمایی 100 درصدی از محصولات ایرانی و استفاده از توانمندی های محلی و ملی نشان از دانش فنی و محلی کشور دارد.

دکتر نفیسا حسینی یکتا ، مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت ، با اشاره به اینکه شرکت های دانش بنیان با اقتصاد مرتبط هستند ، گفت: یکی از مهمترین مزایای IMC ORGA ضد عفونی کننده است راه حلی که امروز فاش شد به دانش مردم بومی و کارایی بالای این محصول بستگی دارد.

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت توجه بیشتر به دانش بومی در کشور ، گفت: صفر تا صد ماده اولیه از این محلول از آب و هوای ایران تهیه می شود و با استفاده از منابع اصلی دانش پزشکی ایران در روند موثر این راه حل خود را نشان می دهد. ”

همانطور که مهندس گنبرپور ، معاون توسعه پارک فناوری پردیس ، در مورد پارک فناوری پردیس توضیح داد ، گفت: “بیش از دو دهه است که حوزه فناوری و ارتباط این حوزه با شرکت های دانش بنیان به گفتمان اصلی این حوزه تبدیل شده است. پارک. ”

وی با بیان اینکه هم اکنون حدود 1000 محصول دانش بنیان در پارک فناوری پردیس به بازار عرضه می شود ، از راه اندازی 150 مرکز رشد در این پارک فناوری خبر داد.

دکتر کریمی ، مدیر مرکز نوآوری در مراسم رونمایی از محلول ضد عفونی کننده IMC ORGA با اشاره به اینکه این محلول یک محصول کاملاً گیاهی ، طبیعی و مبتنی بر آب است ، گفت: شرکتی که فناوری تولید این محصول را دارد این محصول دارای یک مرکز رشد است: این نوآوری مشترک در تولید محلول گیاهی ضد میکروبی در ایران ، آلمان ، کانادا و ارتباط مستقیم با موسسات تحقیقاتی معتبر در سراسر جهان موفق شده است.

وی با اشاره به اینکه این محلول مورد تأیید سازمان غذا و دارو و تأیید آزمایشگاه های معتبر بین المللی قرار گرفته است ، گفت: توانایی از بین بردن قارچ ها ، ویروس ها و باکتری ها تقریباً 100٪ از خواص این محصول است.

محلول ضد عفونی کننده IMC ORGA که در جلوگیری از ویروس Covid 19 بسیار مثر است ، می تواند طیف وسیعی از میکروارگانیسم ها را در کمترین زمان ممکن از بین ببرد. ضد عفونی دست ، صورت ، بدن ، سطوح سخت و نرم ، ضد عفونی و تمیز كردن زخم ها ، محل های جراحی و سوختگی از جمله موارد استفاده این محصول گیاهی است.

این محصول توسط آزمایشگاه های داخلی و بین المللی مانند انستیتوی پاستور ، موسسه تحقیقات واکسن و سرم رازی ، سازمان پدافند غیرعامل ، CREM CO و HYGCEN مورد تأیید قرار گرفته است.

آزمایش ویروس کرونا در آزمایشگاه های CREM Co Canada نشان داد که IMC ORGA در از بین بردن ویروس بسیار مثر است و می تواند 99.97٪ در از بین بردن ویروس مثر باشد. همچنین ترکیبات فعال این محلول عصاره آویشن ، نعناع ، فلفل و زنجبیل ، pH خنثی و سازگاری با پوست از ویژگی های این محصول است.

بقا و پایداری ، اثربخشی کافی ، صدمه نرساندن به بدن و محیط زیست انسان و در عین حال کارایی بالا از جمله ویژگی های محلول ضد عفونی کننده IMC ORGA است ، دستاورد محققان برجسته کشور.

این محلول ضد میکروبی کاملاً ارگانیک و گیاهی است و توانایی از بین بردن قارچ ها ، باکتری ها و ویروس ها از جمله ویروس کرونا ، آنفلوانزا و BVD را دارد که علاوه بر نداشتن عوارض جانبی ، استفاده از الکل و ویتکس می تواند یک گزینه بسیار مفید برای عوامل را نابود کنید. این ترکیب حاوی هیچ الکل ، آمونیوم ، پارابن ، تریکلوزان ، کلرید بنزالکونیوم و … نیست.

* کاملاً ایمن و غیر سمی است

* بوی مطبوعی دارد (نعناع).

* امکان نگهداری در خانه ، ماشین ، محل کار

* مناسب برای از بین بردن میکروب ها در آشپزخانه ، حمام و حمام

* توانایی از بین بردن 99.99٪ ویروس ها ، قارچ ها و باکتری ها

* پایداری و دوام بالا بر روی سطوح

* عدم چسبندگی و تغییر رنگ روی سطوح

* بدون هیچ گونه عوارض جانبی ، حساسیت پوستی و کاملا ایمن و مناسب به عنوان ضد عفونی کننده دست برای کودکان ، به ویژه در مدارس و مهد کودک ها.

برخی از کاربردهای محلول:

* دست ها

* سطوح سخت و غیر متخلخل.

سطوح فلزی ، شیشه ای ، پلی کربنات ، سرامیک ، چوب ، MDF و PVC.

* ابزار ، اسباب بازی و قفسه داروخانه ها و فروشگاه ها.

* سطوح مختلف مانند پارکت ، لوسترها و اشیا decorative تزئینی را تمیز کنید.

* تمیز کردن آسانسورها ، دیوارها و پنجره ها.

* تمیز کردن اجزای رایانه ، تلفن های همراه ، صفحه نمایش و تجهیزات در ادارات.

* سطوح نرم و متخلخل.

* پارچه های لباس ، مبلمان ، تخت و اثاثیه.

* لباس ، کیف و کفش چرمی.

* سطوح داخلی خودرو.

ضد عفونی و تمیز کردن انواع زخم ها

از این مخلوط می توان برای ضدعفونی مناطق زیر استفاده کرد:

* مراکز پزشکی ، بیمارستان ها ، آزمایشگاه ها و داروخانه ها.

* کلیه مراکز مالی ، بانکها و مراکز نظامی.

مدارس ، دانشگاه ها و مراکز آموزشی

* پمپ بنزین ها و مراکز توزیع گاز طبیعی فشرده.

* حمل و نقل عمومی ، فرودگاه ها ، تاکسی ها و ایستگاه های اتوبوس.

* خانه (آشپزخانه ، حمام ، حمام ، دیوارها و کف).

* کلیه مراکز تفریحی و ورزشی ، مراکز خرید ، رستوران ها ، مراکز زیبایی و زیبایی.

* مراکزی که خدمات صنعتی ارائه می دهند

لازم به ذکر است که این محلول حاوی سیب های سالم سازمان غذا و دارو است و مورد تأیید آزمایشگاه های معتبر بین المللی مانند رازی سرم ، انسیتو پاستور ، هیگن آلمان ، کرمکو کانادا و سازمان های مختلف مانند سازمان پدافند غیرعامل و وزارت دفاع سپند است.

شرکت ها ، دستگاه ها ، دفاتر ، مدارس ، کلیه اتحادیه ها ، شرکت ها و عموم مردم برای تهیه این محصول ضد عفونی کننده دست ، به طور کلی ارگانیک و گیاهی با تخفیف های ویژه و جزئی با بازار امید در سراسر کشور می توانند به وب سایت bazareomid مراجعه کنند. com یا با شماره های 09125348487 ، 09109454026 ، 02177568773 تماس بگیرید یا با 300006643.p تماس بگیرید. همچنین گزارش می دهد که بخشی از درآمد حاصل از فروش این محصول به عزیزان مبتلا به اوتیسم و ​​سندرم داون تعلق می گیرد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید