بلاگ

موثرترین روش برای طراحی و فروش آنلاین تی شرت: از مرحله اول تا فروش اول

در این مقاله آموزش کورل ، ما می خواهیم تی شرت های طرح دار طراحی کنیم که می توانند برای افزایش فروش و ایجاد درآمد کلان استفاده شوند.
نمونه طرح گرافیکی پیراهن

هیچ رازی نیست که در آموزش نرم افزار کورل در سطح محلی و جهانی با رقابت شدیدی روبرو شوید. همه از تیتان های خیابانی نیویورک گرفته تا بالاترین خانه های مد در اروپا پیراهن های گرافیکی ایجاد و خلق کرده اند. بنابراین ، این برای شما هر معنی دارد ، شما به طرحی نیاز دارید که مخاطبان شما آن را دوست داشته باشند ، مواد با کیفیت و صدای اصیل. امروز قصد داریم مهمترین مراحل نحوه فروش پیراهن به صورت آنلاین را بررسی کنیم: روند توسعه ، ساخت فروشگاه ، ساخت برند.
و همه چیز با یک پایه محکم شروع می شود.
مبانی نام تجاری تی شرت گرافیکی

قبل از شروع چاپ طرح ها روی آموزش نرم افزار کورل ، سه نکته اساسی وجود دارد که باید بدانید. هر یک در ساختن برند شما ، حفظ مترادف و مهمتر از همه ، حفظ اهمیت طراحی شما برای سالهای آینده نقش اساسی دارند. قبل از شروع ، هر کدام را در نظر بگیرید:
جمعیت:

در آموزش کورل خاص باشید ، این به برند شما کمک می کند تا برجسته شود و به طور طبیعی طرفداران بیشتری را به خود جلب کند.
علامت تجاری:

مارک های معمولی با برچسب آموزش کورل. قبل از شروع ، از خود بپرسید که داستان تجاری شما چیست؟ این عملکرد چیست؟ شما نماینده کی هستید؟
توسعه:

آیا شما برای یک زمان ابدی یا یک روند فوری می روید؟ تی شرت های چاپی ارتباطاتی با طرح های معنی دار ایجاد می کنند.
انواع تی شرت

تی شرت ها واجد شرایط آموزش کورل Draw نیستند. معروف است که مارک های مد سریع از کیفیت پایین بهره می برند. (کیفیت آنقدر بی عیب و نقص است که فقط برای چند بار شستشو مناسب است.) اگر می خواهید برند شما موفقیت ماندگاری کسب کند ، تی شرت های با کیفیت سنگ بنای برند شما خواهند بود. در اینجا هیچ بهانه ای وجود ندارد. بله ، اگر به دنبال سودهای بسیار دیوانه وار هستید ، چاپ ارزان از ابتدا انتخاب شماست. اخطار. وقتی در مسیر رسیدن به کیفیت ارزان هستید ، باید فکر کنید که چگونه بر تصمیم خرید و درک برند شما تأثیر می گذارد. آخرین کاری که باید انجام دهید کباب کردن در شبکه های اجتماعی است زیرا لباس شما بعد از چند بار شستشو از هم جدا می شود.
چه چیزی یک تی شرت با کیفیت را خراب می کند؟ چیزهای کمی نوع پنبه ، نرم ، از قبل جمع شده ، اندازه ، متناسب و وزن. برای شروع ، Far Collective لیستی جامع از 7 گزینه برتر را تهیه کرده است.
اکنون ، طبق آموزش Corel Basic ، توصیه می شود قبل از سفارش جعبه خالی این کار را انجام دهید. هر هفت شغل را بخرید. خودتان آنها را بررسی کنید. آنها را در واشر و خشک کن قرار دهید. آنها را اتو کرده و بپوشید. این دلیل است. شما می خواهید تست های t بزنید تا ببینید چطور کار می کنند. فقط در این صورت است که باید انتخاب های خود را محدود کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید