بلاگ

مکمل های افترافکت

همانطور که ممکن است تاکنون کشف کرده باشید ، افتر افکت یک نرم افزار فوق العاده قدرتمند است. در حالی که می توانید کارهای نرم افزاری شگفت انگیز در سطح ابتدایی انجام دهید ، ابزارهای شگفت انگیزی به نام پلاگین ایجاد کرده اند. این مکمل های افترافکت برای کارهای عادی خود در افترافکت از طیف گسترده ای از افزونه ها استفاده می کنند. بعضی از آنها کارهای ساده ای مانند کشویی قاب های کلیدی را انجام می دهند ، در حالی که برخی دیگر به من اجازه می دهند با حداقل تلاش جلوه های شگفت انگیز ذرات ایجاد کنند. برای یادگیری موشن گرافیک اینجا کلیک کنید.
متوجه خواهید شد که کار با مکمل های افتر افکت در وقت و انرژی شما صرفه جویی می کند ، بنابراین کار شما را آسان تر می کند. چند ثانیه اینجا یا آنجا واقعاً جمع می شود. به همین منظور رسانه  مکتب تی وی آموزشی را در قابل آموزش موشن گرافیک با افترافکت فراهم کرده است.
با این حال ، می خواهم تأکید کنم که اگرچه مکمل های افترافکت در روند کار روزانه شما ضروری هستند ، اما شما واقعاً باید مطمئن شوید که مکمل چه کاری انجام می دهد. که مرا به یاد می آورد …
(روی یک جعبه صابون بایستید)
اگر تازه شروع به استفاده از افزونه کرده اید بدون اینکه بفهمید چه کاری خودکار برای شما انجام می دهد ، در واقع دانش خود را از MoGraph گسترش نمی دهید. مفاهیم قبل از میانبرها را بیاموزید.
(از جعبه صابون خارج شو)
بیایید غواصی کنیم!

و ما شیرجه می خوریم.
مکمل های افترافکت بعد از اثرات چیست؟
بیایید با ابتدایی ترین اطلاعات شروع کنیم. پلاگین یک جز component است که عملکرد یا ویژگی خاصی را به نرم افزار موجود اضافه می کند. افزونه ها تقریباً به طور جهانی توسط توسعه دهندگان شخص ثالث و نه توسعه دهندگان خود نرم افزار اصلی (Adobe) ساخته می شوند.
برای ما ، نرم افزار اصلی ما افتر افکت است. بنابراین ، هنگامی که افزونه ها را اضافه می کنیم ، اجزای اضافی به افتر افکت می دهیم که به ما کمک می کند آن را شخصی سازی کنیم ، که به نوبه خود باعث افزایش کار ما می شود. برنامه های افزودنی می توانند بسیاری از کارها را انجام دهند ، مانند شخصی سازی بعضی کارها ، به این معنی که آنها می توانند عملکردهای پیچیده را برای انجام کار ساده کنند. بازهم همه چیز به نفع شماست.

آیا Duik بهترین افزونه رایگان در جهان است؟ شاید.
چگونه مکمل های افترافکت را ایجاد می کنید ، آیا می توانم یک افزونه ایجاد کنم؟
من هرگز به شما نخواهم گفت كه نمی توانید كاری انجام دهید ، زیرا من به این جمله قدیمی اعتقاد دارم: “شما می توانید هر كاری را كه هدف آن باشید انجام دهید.” اما وقتی نوبت به توسعه و ایجاد یک افزونه می رسد ، به دانش قابل توجهی نیاز خواهید داشت. و از آنجا که پلاگین ها در واقع برنامه های کوچکی هستند که برای نرم افزارهای وسیع تری مناسب هستند ، شما باید نحوه استفاده از زبان برنامه نویسی C ++ را بفهمید.
توجه داشته باشید که ++ C در واقع یک زبان است و یادگیری آن مانند هر زبان دیگری زمان بر است. اما اگر قبلاً از C ++ جلوگیری کرده اید ، مرحله بعدی شما راه اندازی AE SDK (کیت توسعه نرم افزار بعد از اثر) خواهد بود. این SDK به شما ابزاری را می دهد که برای ساخت یک افزونه به طور خاص برای After Effects نیاز دارید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید