بلاگ

نظارت هوشمند بر ترافیک برای بیماران کرونر / قرنطینه پیشخوان

علیرضا رئیسی ، خبرنگار مجله دانش دندانپزشکی ، شنبه شب در برنامه تیتر یک شبکه خبر ، درباره تأثیرات تعطیلات دو هفته ای در کشور گفت: “آنچه این روزها نگران کننده تر شده ، انتقال است عضو خانواده این بیماری “.

وی با بیان اینکه روز اول رعایت پروتکل ها در کشور شایسته تقدیر و تشکر از مردم است ، افزود: آنچه از گزارش دانشگاه های علوم پزشکی کشور دریافت کرده ایم ، رعایت پروتکل ها بسیار خوب بوده است و امیدواریم که ادامه هید. ”

رئیسی گفت: یکی از موضوعات مورد تأیید ستاد ملی آنتی کرونا ، ممنوعیت تردد از ساعت 21:00 تا 4:00 بود که نهایی شد.

وی از راه اندازی سامانه هوشمند برای جلوگیری از ورود بیماران به مناطق شلوغ خبر داد و افزود: تلاش می کنیم افراد دارای عروق کرونر از ورود به مکان های شلوغ و شلوغ ، پناهگاه ها و وسایل حمل و نقل عمومی و … جلوگیری کنند. .

رئیسی با اشاره به اینکه محدودیت ها اختیاری نیستند ، گفت: “ما در شرایط بحرانی بیماری قرار داریم.”

وی ادامه داد: به عنوان مثال برخی مشاغل که هنوز شب فعال هستند مانند سوپرمارکت ها و. ، بهتر است ساعت 9 تعطیل شوند زیرا این شرایط دو هفته است و همه باید همکاری کنیم.

رئیسی با اشاره به ثمره ایجاد محدودیت ها گفت: برای 43 شهر پنج آبان محدودیت هایی ایجاد کرده ایم و 40 شهر دچار افت بیماری هستند. این نشان می دهد که اعمال محدودیت ها تأثیرات خوبی دارد که همه باید احترام بگذاریم.

وی با بیان اینکه “بالغ بر 53 میلیون نفر در 160 شهر زندگی می کنند” ، افزود: 10 درصد از افراد آسیب دیده مسئول تأثیرگذاری بر 80 درصد از جمعیت کشور هستند.

رئیسی با اشاره به حضور 7 هزار و 200 متخصص بهداشت محیط در کشور گفت: این متخصصان به همراه سایر نیروهای سایر نهادها و دستگاه ها رفتارهای بهداشتی را رصد می کنند.

معاون وزیر بهداشت با عنوان شروع تولید کیت های تشخیص سریع ، افزود: آزمایش PCR روزانه از 20 هزار مورد به 42 هزار آزمایش در روز افزایش یافته است.

رئیسی از ایجاد قرنطینه معکوس برای جلوگیری از بیماری افراد نیازمند خبر داد و گفت: این برنامه برای افرادی که نمی توانند از خود مراقبت کنند ، اجرا می شود که در قالب طرح محله و خانواده محوری اجرا می شود. ”

سخنگوی ستاد تاج ملی خاطرنشان کرد: قرنطینه معکوس برای افراد سالم در حال اجرا است تا از بیماری آنها جلوگیری کند. این افراد افرادی هستند که ممکن است از نظر مالی توانایی مراقبت از خود را نداشته باشند.

وی در مورد روند ادامه تعطیلات در کشور گفت: این تعطیلات تا زمانی که شهرها از وضعیت قرمز خارج نشوند ادامه خواهد داشت.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید