بلاگ

واکسن کرونا و داستان هایی پیرو عوارض آن

محسن ابراهیم زاده ، در برنامه “دکتر” ، در مورد داستان واکسن و اثرات آن ، افزود: “این اطلاعات همه نادرست است. در این مورد ، باید توضیح دهم که این واکسن بیش از 10 سال است که با تلاش محققان و دانشمندان در کمتر از 10 ماه آماده شده است. یکی از این واکسن ها یک واکسن جدید است که از روش جدید استفاده استفاده می کند ویروس خود بخشی از ویروس را از طریق ژنتیک خود از بین می برد .. پس از ایجاد تغییراتی ، ژن وارد کد ژنتیکی می شود و دستورالعمل های ضد ویروس را می دهد. و با ویروس مبارزه می کند از بالا به بالا. واکسنی که هم اکنون در ایالات متحده و برخی کشورهای اروپایی واکسینه می شود همان واکسنی است که از جنس ساخته شده است.

وی ادامه داد: این روش باید در آینده در تولید سایر داروها و واکسن ها نیز مورد استفاده قرار گیرد ، زیرا می تواند بدن را تنظیم کند ، مثلاً یک پروتئین ایجاد کند یا نه ، یک پروتئین جدید باشد. این پیشرفت بیش از دو سال به طول انجامید و این روش قبل از شیوع ویروس کرونا استفاده می شد ، اما گفته می شود همانطور که این واکسن می تواند پروتئین هایی را علیه ویروس کرونا سفارش دهد ، پروتئین های دیگری را که ممکن است در بدن وجود داشته باشند نیز می توان سفارش داد. ما مخرب هستیم ، اما این اتفاق نمی افتد زیرا واکسن ها تحت آزمایش های بالینی جدی قرار گرفته اند و این مراحل را طی کرده اند.

ابراهیم زاده در مورد واکسن انگلیسی نیز یادآور شد: با توجه به اتفاقاتی که در هنگام واکسن در انگلیس رخ داد ، باید بگویم که مرگ این دو نفر هیچ ارتباطی با واکسن تحقیقات نشان داد که این دو مرد بیش از 90 سال سن داشتند ، یکی در اثر سکته مغزی درگذشت و دیگری در اثر پیری درگذشت ، در حالی که پرونده دیگر ظاهر شد. از طریق واکسن ، این ممکن است در مورد هر واکسنی اتفاق بیفتد ، و ما توصیه می کنیم اگر در گذشته در معرض غذاهای خاص ، واکسن ها یا داروها بوده اید ، واکسن بزنید ، این را به پزشک خود بگویید یا خیر. واکسینه شوید ، اما میزان آلرژی نیز مهم است.

وی افزود ، “اما در حال حاضر ، ما واكسن Pfizer را كه براساس كد ژنتیك است خریداری نمی كنیم. این ویروس بر اساس ویروس قاتل است. در واقع ، این ما در حال حاضر وقتی این واکسن در کشور ما در دسترس باشد ، نگرانی زیادی ایجاد می کنید.

ابراهیم زاده با اشاره به اینکه آنچه در ماه های اخیر برای ویروس رخ داده است ، ویروس می تواند در دو قسمت از بدن ما خود را نشان دهد: یک قسمت اول ویروس است و سردرد ، تب ، سرفه. و ناامیدی برای چند روز بیمار را تحت تأثیر قرار داد و حتی بیمار بهتر شد ، اما از چهارده روز بیمار بدتر شد. این اتفاق نیز افتاد ، اما اکنون بیماران پس از مرحله ویروسی و بهبودی در حال بازگشت هستند ، تا جایی که وارد منطقه قرمز می شود و سیستم تنفسی را تحت تأثیر قرار می دهد.

این پزشک عفونی نتیجه گیری کرد: “در این مرحله ، اکسیژن رسانی به سرعت کاهش می یابد و تنفس بیمار خسته می شود ، بنابراین ، زندانیان در بیمارستان باید مراقب باشند مرحله دوم. آنها مقاومت در برابر استفاده از کورتیکواستروئیدها را نشان می دهند ، اما مرحله دوم عفونت ، هنگامی که بیماری وارد مرحله پاکسازی شود ، استفاده از کورتیکواستروئیدها بسیار موثر است و موثر خواهد بود در بهبودی بیمار.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید