بلاگ

ورزش کردن چه تاثیری بر دیابت بارداری دارد؟

به گزارش خبرنگار مجله دانستنی های دندانپزشکی، محققان دانشگاه تنسی دریافتند که خطر ابتلا به دیابت معده با حداقل 38 دقیقه ورزش با شدت متوسط ​​مرتبط است. توصیه فعلی بر ورزش روزانه حداقل 30 دقیقه در روز و به مدت 5 روز تأکید دارد.

سامانتا ارلیچ ، رئیس تیم تحقیقاتی گفت: “ما می دانیم كه ورزش برای زنان سالم و باردار مفید است.” “این نتایج نشان می دهد که ورزش برای پیشگیری از دیابت در دوران کودکی مفید است ، اما انجام این کار باید بیش از آنچه در حال حاضر توصیه می شود انجام شود.”

دیابت همجنسگرایی دیابتی است که در دوران بارداری تشخیص داده می شود. این عارضه می تواند منجر به مشکلات جدی سلامتی ، از جمله بارداری و زایمان و همچنین افزایش خطر دیابت در مادر و کودک در آینده شود.

در سه ماهه اول بارداری ، نظرسنجی ها بر اساس میزان گزارش خود از زنان انجام شده است. این مطالعه نشان داد که ورزش حداقل 38 دقیقه در روز خطر ابتلا به دیابت مادرزادی را 2.1 در 100 زن و خطر قند خون غیرطبیعی را 4.8 در 100 زن را کاهش می دهد.

ارلیچ گفت: “ما می دانیم كه از هر 100 زن 6-10 كودك به دیابت معده مبتلا می شوند.” “اگر فعالیت بیشتر بتواند این میزان را به 100 زن کاهش دهد بسیار مفید خواهد بود.”

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید