بلاگ

وضعیت بیمارستان های پایتخت در آغاز تعطیلی / سوزاندن کارکنانرفتار

به گفته نویسنده مجله دانش دندانپزشکی ، پذیرش بیماران بیشتر در پایتخت بیمارستان انجام می شود و این مسئله بار بیماری را افزایش داده است ، در نتیجه آن ، کارکنان درمان از خستگی و خستگی رنج می بردند.

اکنون ، در آغاز تعطیلات دو هفته ای در کشور ، این باور وجود دارد که در تنظیم مراقبت های بهداشتی ، شرایط بیمارستان تغییر می کند و منجر به بهبودی می شود ظرفیت بهداشتی و پزشکی.

خسرو صادق نیت ، رئیس بیمارستان امام ، گفت که جداسازی دو هفته ای سلول ها می تواند فرصتی برای آرامش کارکنان پزشکی باشد. ما بودیم.

وی افزود: “در بیمارستان امام خمینی (ره) تخت های بیمارستانی به تدریج در حال از بین رفتن هستند.”

صادق نیت ابراز امیدواری کرد که طی دو یا سه هفته آینده شاهد نتیجه قابل قبولی در کاهش بیماری های قلبی باشیم.

علی شاه عباسی ، مدیر دکتر بیمارستان شهید فیاض بخش ، همچنین به مردم نسبت به سهولت در بهبود وضعیت علت اصلی بدن هشدار داد و گفت: “اگرچه تعداد بیماران مراجعه کننده به بیمارستان در دو یا سه روز گذشته کاهش یافته است نباید این بیماری را خیلی ساده گرفت. ”

وی افزود: “برای مقابله با شیوع این بیماری ، باید از طرق مختلف از شیوع ویروس جلوگیری کنیم.” درسها را بهبود ببخشید. افزایش کنترل مرز و محدودیت بیشتر خود.

شاه عباسی ادامه داد: در موج اول بیماری اقدامات جدی تری انجام و محدودیت ها شدیدتر شد. در آن زمان حتی جراحی هایی که باعث تصادف نشده بودند برای مدتی به حالت تعلیق درآمد. در حال حاضر ، شاید به دلیل اینکه آنها کمی جوان هستند ، افراد بیشتر به این بیماری مبتلا می شوند اما شدت بیماری ها در حال افزایش است.

وی افزود: “متأسفانه مسافرت ها ، مهمانی ها ، سرگرمی ها ، جلسات غم انگیز و وقت هنوز در برنامه های مردم است.” این روش ها به ویژه نگران کننده است ، تعداد بیماران و حمل و نقل در جامعه زیاد است و احتمال شیوع بیماری در حال افزایش است.

شاه عباسی گفت: “تعداد بیماران به طور تصاعدی در حال افزایش است ، اما بخشی از آن مربوط به بهبود شناسایی و افزایش تعداد آزمایشات است و در مورد بیماری های آزمایشگاهی نیز در حال افزایش است. اما با این حال ، واقعیت این است که به دلیل تعداد زیاد بیماران ، ویروس به سرعت در حال گسترش است و باید روش انتقال بسته شود و زنجیره انتخاب شود.

وی افزود: “اگر شخصی بیمار است ، توصیه به بهداشت و نگهداری خانه در خانه و مراقبت از سلامتی سایر اعضای خانواده و جامعه بسیار مهم است.” در سایر مواقع نیز کادر پزشکی و پزشکانی را می بینیم که قبل از پایان دوره توانبخشی بیمار شده و به کار خود بازمی گردند. برخی بیماری ، ضد اجتماعی و ضد سلامتی را پنهان می کنند.

شاه عباسی گفت: ما تختخواب نداریم ، اما تختخواب نیاز به خدمات دارد ، اکسیژن و اکسیژن مکانیکی برای رفع نیازها لازم است. به طور معمول ، بیمارستان به اکسیژن زیادی احتیاج ندارد ، اما نیمی از تخت های ما بیمار دارند و همه آنها به اکسیژن نیاز دارند ، دستگاه ها بلافاصله پاسخ ندادند. ظرفیت و خرید تجهیزات جدید در حال افزایش است ، اما به دلیل تقاضای زیاد هنوز با مشکل روبرو هستیم.

وی افزود: “این بیماران وابستگی زیادی به اکسیژن دارند.” از طرف دیگر ، در ارائه خدماتی که به پرسنل نیاز دارد ، چهار نفر از شرکای ما قتل شده اند و تاکنون 50 پرستار و پزشک تحت تأثیر قرار گرفته اند و در مرخصی استعلاجی به سر می برند و ممنوع یا ممنوع شده اند. بستری

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید