بلاگ

ویروس های چرخان در خانه ها / پاسخ به محدودیت های جدید

قاسم جان بابایی با بیان اینکه هر بیمار کرون به طور متوسط ​​پنج تا 10 قرص دارو دریافت می کند که همه آنها تحت پوشش بیمه هستند ، افزود: طبق مصوبه جدید وی از هفته گذشته بیمه شده است.

وی اظهار داشت: بیمارستان ها این نوع پوشش را مدیریت می كنند و انتظار داریم در اسرع وقت این مسیر را برطرف كرده و داروهایی در اختیار بیماران تحت پوشش قرار دهند.

یانگ بابائی با بیان اینکه درصد بالایی از بیماران ویروسی کرونا و قربانیان افراد بالای 60 سال هستند ، ادامه داد: کرونا درمان خاصی ندارد و درمان بیماران آن بیش از هر چیز به مراقبت بیشتری احتیاج دارد و اصولی دارد که باید دنبال شود اصول اساسی. ارجاع به موقع بیمار به پزشک متخصص در اولین علامت پزشک ، که با تشخیص زودرس باعث کاهش مرگ و میر می شود ، اما ترس و اضطراب ویزیت های دیررس را به دنبال داشته است.

وی ترس از انسان را دلیل اصلی افزایش تاجگذاری عنوان کرد و افزود: ترس نباید به مراجعه دیرهنگام به مراکز درمانی منجر شود بلکه نگرانی اصلی باید احتمال آلوده شدن دیگران باشد و تا زمانی که ویروس در جهان گردش می کند ، هیچ کس نمی تواند ادعا کند که بر آن غلبه می کند. اصول موفقیت در این زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی ، تشخیص و درمان به موقع و جدایی اعضای خانواده از فرد آلوده است.

معاون وزیر بهداشت با اشاره به شیوع ویروس کرونا در خانه ها گفت: مردم در خانه ها کنار یکدیگر می نشینند ، در مهمانی های گسترده شرکت می کنند و در کنار میزهای گروهی یکدیگر را آلوده می کنند.

یانگ بابائی افزود: برخی از افراد ناقل علامت هستند ، به ویژه كودكان در گروهی قرار دارند كه دیگران را سریعاً آلوده می كنند.

معاون وزیر بهداشت گفت: بیشتر مرگ ها مربوط به افراد مسن است که مقصر بسیاری از آنها نیست و فرد دیگری آنها را به این بیماری آلوده کرده است که درصد زیادی از مرگ و میرها در بیمارستان های سالمندان است که باید بیشتر مراقب آن باشیم.

یانگ بابائی در پاسخ به محدودیت های جدید گفت: محدودیت ها دامنه وسیعی دارند و نه تنها بستن خیابان ها ، بیش از محیط تجاری ، ویروس در جلسات منتقل می شود و بسیاری از جلسات غیرضروری نباید تجارت باشد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید