بلاگ

ویروس کرونا را از کف کفش خود پاک کنید

پانل ضد عفونی کفش با ابتکار جدیدی به نام پاک گدم ساخته شده است و می تواند با کمترین هزینه برای شکستن زنجیره شیوع تاج و در خانه ها ، دفاتر ، مشاغل و اصناف ، هتل ها و مراکز مذهبی مورد استفاده قرار گیرد.

امروزه ، به دلیل شیوع روزافزون ویروس کرونا و به خطر انداختن جان مردم ، دولت ها و صنایع مختلف برای مقابله با این ویروس شرور سعی در تحقیق ، کشف و طراحی انواع ابزارها و پروتکل ها از جمله ماسک دارند. بهداشتی ، دستگاه ها و ضد عفونی کننده ها. تیم های پزشکی و ویندوز با ویروس مبارزه کرده و آن را شکست می دهند.

سیاست فاصله اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی از درصد قابل توجهی از شیوع ویروس Covid 19 جلوگیری کرده است ، اما هزاران قربانی همچنان به روش های مختلف بیماری را هر روز گسترش می دهند.

طبق تحقیقات دانشگاه های معتبر ، کف کفش افراد به طور متوسط ​​حاوی 440،000 باکتری و ویروس مختلف است. شما می توانید روزانه دست های خود را با الکل و محصولات بهداشتی تمیز کنید و از ماسک های بهداشتی استفاده کنید و سطوح مختلف را بشویید ، اما کف کفش هایتان چطور؟

پس از ماه ها تلاش و تحقیق با کمک شرکت های دانش بنیان ، توانستیم این مشکل را برطرف کنیم و در نتیجه این تلاش ، پانل های ضد عفونی با گام تمیز تولید کنیم که یکی از م effectiveثرترین و پرکاربردترین ابزار برای ضد عفونی است. ، ضد عفونی و تمیز کردن کف کفش. عفونت و ویروس.

این محصول دارای دو صفحه جداگانه برای عقیم سازی و خشک کردن م ،ثر است که بسته به حرکت افراد می توان از آنها به صورت عمودی یا افقی استفاده کرد.

پانل ضد عفونی کفش استپ گام دارای کف کف مقاوم است که با اشباع محلول مواد شوینده و ضد عفونی کننده هنگام پاکسازی و استریل کفش ، از انتشار باکتری ها و ویروس های مختلف جلوگیری می کند.

صفحه خشک کن از حوله و کف جاذب آب تشکیل شده است که پس از استریل کفش می توانید آن را خشک کنید و دیگر لازم نیست هر روز کف محل کار یا خانه خود را ضد عفونی کنید.

در بسته بندی این محصول 8 قرص ضد عفونی کننده در حال جوش وجود دارد که هر قرص با یک لیتر آب حل می شود و به مدت 72 ساعت و با تأیید وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی باکتریها ، قارچ ها و آلودگی ها را از کفش های شما پاک می کند. ایران هیچ عارضه ای ندارد.

محتویات پانل ها قابل شستشو هستند و در صورت لزوم می توانید حوله خشک کن را عوض کرده و قرص های ضد عفونی کننده از این مجموعه تهیه کنید.

برای خرید آنلاین این محصول می توانید به صورت آنلاین به بازار امید به آدرس bazareomid.com مراجعه کرده و یا به شماره 300006643 پیامکی ارسال کنید.

لازم به ذکر است که درآمد حاصل از فروش این محصول به موسسه خیریه امید جهت توانمندسازی معلولان ذهنی مبتلا به اوتیسم و ​​سندرم داون اهدا می شود و همچنین به عنوان نمایندگی فروش و پخش در سراسر کشور پذیرفته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 091094540262 تماس بگیرید.

این مقاله یک داستان تبلیغاتی است و هیچ توضیحی درباره محتوای آن ندارد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید