بلاگ

پرداخت فوری به پزشکان با نسخه الکترونیکی / 40 وام میلیون ها

به گزارش این خبرگزاری ، مصطفی سالاری به اهمیت نسخه الکترونیکی در ایجاد بستر مناسب و تکمیل پرونده الکترونیکی سلامت اشاره کرد و گفت: “طراحی نسخه الکترونیکی و اجرای سیاست های کلان حاکمیت بالادستی و حرکت است برای منافع عمومی “. بنابراین سیاست های اجرایی سازمان تأمین اجتماعی در دستیابی به نسخه الکترونیکی مبتنی بر سیاست های تشویقی با تدابیری از قبیل پرداخت سریع تر و راه اندازی سیستم های کاربردی ساده برای حمایت همه جانبه و همدلی با پزشکان است.

وی افزود: طبیعتاً باید رضایت پزشکان به عنوان اصلی ترین و موثرترین ارکان این طرح در نظر گرفته شود.

سالاری ادامه داد: در این طرح اگر پزشکان ، کلینیک ها یا بیمارستان ها سیستم مجازی داشته باشند می توانند آنها را به سیستم مجازی سازمان تأمین اجتماعی متصل کرده و از کار مجدد جلوگیری کنند و در صورت نداشتن سیستم مجازی مستقل می توانند از سیستم سازمان تأمین اجتماعی. ”

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به راهکارهای تشویقی این طرح اشاره کرد و گفت: در روش های تشویقی این طرح ، 80 درصد پرداختی در همان روز به پزشکان پرداخت می شود و اگر علاوه بر نسخه الکترونیکی آن باشد از امضای الکترونیکی استفاده می شود ، 95٪ از سهم پزشک در همان روز پرداخت می شود. شد.

سالاری خاطرنشان کرد: سازمان تأمین اجتماعی قصد ندارد به موقع با این موضوع برخورد کند و انتشار دفترچه های بیمه تأمین اجتماعی ادامه خواهد داشت و به تدریج با روش های تشویقی به اهداف طرح خواهیم رسید.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: پزشكان در مورد هر گونه مشكل نسخه یا كاهش احتمالی به صورت آنلاین مطلع شده اند و با روش پرداختی كه گفتم ، طرح نسخه الکترونیك تحقق می یابد.

وی یادآور شد: برای اینکه پزشکان دچار مشکلات مالی نشوند ، سازمان تأمین اجتماعی طرح پرداخت وام 40 میلیون تومانی را در دستور کار خرید تسهیلات تجهیزات بانک رفاه کارگران قرار داده است که به پزشکان مشارکت کننده در این امر اعطا می شود. بدون ضامن برنامه ریزی کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید