بلاگ

پنج استان با مرگ و میر ناشی از کرونا.

به گفته مطبوعات ، سیما سادات لاری گفت: میانگین شیوع بستری شدن در بیمارستان های مثبت در ژاپن در هفته گذشته حدود 24 در هر 100000 نفر جمعیت بوده است.
وی افزود: بیشترین میزان بستری شدن مثبت در هفته گذشته به ترتیب در استان های ایلام ، سمنان ، یزد و خراسان جنوبی بود که میانگین بروز در استان های مذکور به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین کشوری است.

لاری ادامه داد: میانگین بروز هفتگی مرگ و میر ناشی از تاج در کشور ما تقریباً 44.5 نفر در هر یک میلیون نفر است که بیشترین میزان آن در استان های یزد ، خراسان جنوبی ، ایلام ، آذربایجان غربی و سمنان است. .

وی افزود: پیروزی بر کرونا به مبارزاتی مبتنی بر همبستگی بین دولت و شهروندان نیاز دارد و امروز بیش از هر زمان دیگری باید عزم ملی خود را برای مبارزه با این بیماری تقویت کنیم. امیدواریم با آغاز محدودیت ها در سطح ملی در کشور ، دستگاه های اجرایی و نهادهای مسئول تمام تلاش و توان خود را در حمایت از مردم به کار گیرند و جدی تر و پررنگ تر از گذشته با همکاران در نظام سلامت باشند. مطمئناً پرسنل نظام سلامت با وجود خستگی زیاد تا زمان برچیده شدن این مهمان ناخوانده از مرزهای این مرز و بوم وظیفه خواهند داشت.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید