بلاگ

چگونه می توان از دیابت / ورزش هر شب پیشگیری کرد برو بخواب

به گفته ناصر رضایی پور ، خبرنگار مجله دانش دندانپزشکی ، افزود: “می توان گفت که بیماری های متابولیکی پیشانی ، چاقی و دیابت بزرگترین چالش برای سلامتی انسان معاصر هستند.” زیرا با وجود تشخیص و دارو پیشرفت های زیادی در این زمینه حاصل شده است ، اما مدیریت و درمان بیماری به طور فزاینده ای دشوار می شود و تنها در مواردی که به درمان و کنترل علامت دار بیماری توجه شود و علت اصلی و ریشه آن نادیده گرفته شود ، باید علت بیماری را در نظر گرفت.

وی اظهار داشت: دیابت یک بیماری چند عاملی است که از نظر روانشناختی قوی است و با گسترش سبک های زندگی مدرن شهری و پرهیز از سبک زندگی طبیعی ، هر روز شیوع و سرکشی بیشتری پیدا می کند.

این درمانگر سنتی با بیان اینکه راه درمان دیابت بهبود سبک زندگی و اقدامات پیگیری است ، افزود: همه ما باید باور داشته باشیم که تنها با بهبود شیوه زندگی و سپس کمک گرفتن از داروها می توانیم از بیماری ها پیشگیری و درمان کنیم. استثنا.”.

وی تأکید کرد: برای پیشگیری و البته کنترل دیابت باید زود بیدار شوید ، شب بخوابید ، یک ساعت در روز ورزش کنید ، از عصبانیت ، غم و اضطراب خودداری کنید و از یک روانشناس واجد شرایط کمک بگیرید. با کمک متخصصان پزشکی ایرانی (یا متخصصان غدد درون ریز) و متخصصان تغذیه ، این درمان با درمان ترکیب می شود تا به نقش و اهمیت انواع مشت و مواد (از پاها در حمام تا پا و ماساژ آرامبخش و غیره) پی نبرد. رابطه ی جنسی.

رضایی پور ادامه داد: همچنین آرامش خود را حفظ کنید ، کتاب های خوبی بخوانید ، موسیقی و شعر گوش دهید و با طبیعت هماهنگ زندگی کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید