بلاگ

کاربرد Ui ،Ux

ما در این مقاله آموزش Ui به کاربرد Ui ،Ux می پردازیم. در این مسیر در کنار شما خواهیم بود در اینجا با ادامه دوره آموزشی ui/ux به صورت خودآموز آموزش ببینید. مقالات منتشر شده مکتب تی وی در این زمینه کمکتان خواهند کرد.

طراحان UX به شرکت ها کمک می کنند مشتریان خود را درک کنند
آموزش Ui تقاضای زیادی دارند. در این برنامه دانش آموزان می آموزند که چگونه بسیاری از مهارت های سخت و نرم مورد نیاز برای انجام این کار را در دنیای سریع سرویس و طراحی محصول ایجاد کنند.

بیاموزید که چگونه تجربه های مفید و موفق کاربر ایجاد کنید
طراحان UX در تقاطع رفتار انسان ، تقاضای بازار و فناوری های پیشرفته کار می کنند. آنها سفرهای کاربر کلاس جهانی را از طریق تحقیقات داده محور و تفکر خلاق ایجاد می کنند.

این نقش مستقیماً در فرآیند ساختن یک محصول برای کاربرانش مفید ، قابل استفاده و لذت بخش نقش دارد. برای آنها راحت است که جلسات طراحی مشترکی را با محققان ، طراحان ، مدیران محصولات و مهندسان برگزار کنند تا ایده های طراحی را مستقیماً از مباحث تحقیق ایجاد کنند.

کاری که یک طراح UX هر روز انجام می دهد
گرافیک را فراموش کنید. طراحان UX نیازهای کاربران و اهداف تجاری را ارزیابی می کنند ، با ذینفعان ملاقات می کنند ، روش ها را انتخاب می کنند و درک قوی از روش های مختلف تحقیق را نشان می دهند.

آموزش Ui مصاحبه هایی را با مصرف کنندگان واقعی سازماندهی و انجام می دهند ، مشاهدات را انجام می دهند ، از ابزارهای مردم نگارانه استفاده می کنند ، تحقیقات متنی و سایر روش های کیفیت را انجام می دهند.

این نقش مستقیماً در فرآیند ساختن یک محصول برای کاربرانش مفید ، قابل استفاده و لذت بخش نقش دارد. برای آنها راحت است که جلسات طراحی مشترکی را با محققان ، طراحان ، مدیران محصولات و مهندسان برگزار کنند تا ایده های طراحی را مستقیماً از مباحث تحقیق ایجاد کنند.

مترجم بین رفتار و نیازهای انسان و فناوری شوید. شما یاد خواهید گرفت که یک محقق جسور در رفتار انسان باشید و روزانه با تحقیق و تحقیق برای به دست آوردن بینش و درک از گروههای کاربر که روانشناسی ، طراحی و فناوری را به عنوان عناصر به کار می برند ، کار خواهید کرد.

محتوای دوره
مهارت گسترده ای برای ورود به دنیای UX کسب کنید
یک آموزش Ui شامل یک دوره 90 هفته ای است که در آن شما خواهید آموخت که چگونه مترجم بین رفتار و نیازهای انسان و فناوری شوید. شما می توانید 67 هفته را در پردیس کارلسکرونا ما بگذرانید ، به علاوه 23 هفته برای گذراندن دوره کارآموزی در هر نقطه از جهان هستید. درباره پردیس کارلسکرونا بیشتر بخوانید.

کار میدانی
بیاموزید که چگونه کارهای میدانی را انجام دهید تا بفهمید مردم واقعاً چه می خواهند ، چه نیاز دارند و چه می خواهند. با نحوه جمع آوری داده ها ، روش تحقیق در دسترس و نحوه انجام مصاحبه در دنیای واقعی آشنا شوید.

تحلیل داده ها
میزان داده های موجود در جهان و در مورد آنها با سرعت حیرت انگیزی در حال رشد است. ابزارها و چارچوب هایی را بیاموزید که به شما امکان می دهد از داده های بزرگ اطلاعاتی ایجاد کنید. سیستم عامل هایی مانند Mixpanel و Kaggle ، همدلی و نقشه برداری ذینفعان ، سفرهای با تجربه و اصول یادگیری ماشین.

نمونه اولیه
طبق آموزش Ui یک نمونه اولیه می گوید بیش از هزار اسلاید پاورپوینت. بیاموزید که چگونه سریع فرموله کنید و با استفاده از کاغذ و سایر نمونه های اولیه با استاندارد پایین و همچنین استفاده از ابزارهای دیجیتال مورد قبول صنعت مانند Adobe XD ، Framer ، Sketch ، Proto.io و Origami. Reidi ، ساخته شده ، اندازه گیری و مطالعه شده است.

اصول طراحی
اگر می خواهید راه حل هایی ایجاد کنید که شکاف دیجیتال را برطرف کرده و آینده را برای افراد بیشتری گسترش دهد ، باید مهارت خود را بشناسید. اصول طراحی را یاد بگیرید و درک خود را از تفکر طراحی تعمیق بخشید. ایجاد جریان های کاربر ، برنامه ریزی تعاملات و کاوش تفاوت بین رابط کاربر و UX.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید