بلاگ

کاهش نویز صوتی در آموزش ادیوس

اگر محیط ضبط ما پر سر و صدا باشد ، باعث ایجاد نویز در صدای ضبط شده ما می شود. با آموزش ادیوس پایه می توانید برای رفع این مشکل اقدام کنید.

خوب است اگر صدا بسیار کم باشد و با گوش دادن نادیده گرفته شود ، اما اگر صدای موضوع بیش از حد یا حتی زیاد باشد مشکل ساز خواهد شد. در هنگام ازدحام می توانیم یک محیط آرام برای بازنویسی پیدا کنیم که قابل حل باشد. اگر وقت نداشته باشیم یا حجم کار زیاد باشد چه می کنیم؟ من قصد دارم از نرم افزاری برای از بین بردن سر و صدا استفاده کنم

وقتی پردازش پس از اتمام انجام شد ، پس از پردازش از برنامه های مختلفی استفاده خواهیم کرد. در میان آنها ، برنامه ویرایش فیلم EDIUS بسیار توصیه می شود. علاوه بر ویرایش خیلی سریع ، تأثیر منفی خاصی نیز دارد. بنابراین امروز قصد دارم به شما توضیح دهم که چگونه EDIUS میزان صدا را کاهش می دهد.
اطلاعات تماس: 135-201-24168 WeChat: dibluexs
1. ابتدا ، ما در کتابخانه مواد صوتی یا تصویری سر و صدا ایجاد می کنیم و آن را به جدول زمانی می بریم.

2. سپس ، بخش جلوه های ویژه را باز کنید ، “Low Passenger” را در “Audio Filter” انتخاب کرده و به سمت مواد بکشید.

3. پس از افزودن این فیلتر ، یک خط صورتی در بالای صدا ظاهر می شود.

4. بر روی دکمه کلیک کنید ، ما می توانیم “Low Filter Pass” را در بخش اطلاعات مشاهده کنیم ، بر روی آن دوبار کلیک کنید تا مطابق شکل زیر وارد پنجره تنظیمات شوید:

5- در اینجا می توانیم نوار لغزنده “فرکانس فرکانس” را برای کنترل دامنه صدا قرار دهیم. با تنظیم می توانیم میزان انتقال را به خوبی کنترل کنیم و صدای بالای این نقطه مسدود می شود.

مونوی EDIUS به یک استریو تبدیل می شود

استریو به سادگی یک صدای استریو است. در مقایسه با مجردها ، می تواند وضوح و درک اطلاعات را بهبود بخشد ، و می تواند حضور و شفافیت برنامه را بهبود بخشد. برای ویرایش پست ، صدای خوب یک ماده استریو است. با این حال ، گاهی اوقات ، ماده ای که به دست می آوریم تک است ، چه کاری باید انجام دهیم؟ آیا می توانم تنظیمات جلوه صوتی EDIUS را برای تکمیل تبدیل تنظیم کنم؟ بیایید نگاهی به چگونگی تبدیل مونوی EDIUS به استریو بیندازیم!

ابتدا ، یک ماده مسیر واحد را به جدول زمانی می کشیم. می توانیم همزن را باز کرده و تأیید کنیم که منبع منفرد است. برای کار به شکل زیر مراجعه کنید:

 

از این تصویر می توان فهمید که این ماده در واقع یکپارچه بوده است.

ما همانطور که در زیر نشان داده شده است ، مطالب موجود در مسیر 1A را در مسیر 2A کپی می کنیم:

 

سپس بر روی کارت برچسب توالی جدول زمان کلیک راست کرده ، “Sequence Settings” را انتخاب کرده و سپس “Channel Mapping” را انتخاب کنید. برای جزئیات لطفا به تصویر زیر مراجعه کنید:

پس از کلیک روی “نقشه برداری کانال” ، برگه “نقشه برداری کانال” را باز می کنیم ، همانطور که در زیر نشان داده شده است:

 

تصویر بالا را به صورت زیر تنظیم می کنیم:

 

بعد از کلیک روی تأیید ، میکسر را دوباره باز می کنیم و متوجه می شوید که صدا در کانال های راست و راست وجود دارد. همانطور که در زیر نشان داده شده است:
EDIUS توالی تصویر را وارد کنید

من نمی دانم آیا شما در مورد ترتیب تصاویر تصوری دارید یا خیر. در حقیقت ، توالی تصویر اساساً قطعه ای از مواد ویدئویی است ، اما با توجه به توالی تصویر ، ویدئو پخش می شود. بنابراین چگونه می توان توالی تصویر را یک باره به EDIUS وارد کرد؟
اطلاعات تماس: 135-201-24168 WeChat: dibluexs
اول از همه ، باید دنباله ای از تصاویر را بصورت آنلاین بارگیری کرده و در پوشه مشخص شده ذخیره کنیم تا یافتن آن آسان باشد. اگر توالی تصویر را به همان روشی که EDIUS به طور معمول مواد را وارد می کند وارد کنید ، می توانید خودتان امتحان کنید و واردات نهایی فقط یک تصویر ثابت است. روش صحیح واردات باید به شرح زیر باشد:

بر روی Library Library دوبار کلیک کنید تا کادر محاوره ای Import Material باز شود ، اولین ماده را انتخاب کنید و سپس مواد دنباله زیر را بررسی کنید. این مرحله خیلی مهمی است. 2
پس از کلیک روی Open ، توالی تصویر به کتابخانه مواد وارد می شود. این متریال را به مسیر بکشید ، متوجه خواهید شد که به جای تصویر ثابت ، به صورت فیلم نمایش داده می شود.

پس از یادگیری این روش می توانید مطالب توالی تصویر را در سایت بارگیری کرده و به راحتی از آن در EDIUS راحت و کاربردی استفاده کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید