بلاگ

کمیته امداد باید از انتقال بیمارستان آیت الله کرمی در اهواز خودداری کند.

سید کریم حسینی در گفت وگو با خبرنگار مجله دانش دندانپزشکی اظهار داشت: در اولین ماه ورود به مجلس شورای اسلامی ، جلسه ای با رئیس کمیته امداد ملی در کمیسیون اجتماعی مجلس داشتیم.

وی افزود: در این جلسه سه موضوع مهم از جمله عدم انتقال بیمارستان آیت الله کرمی اهواز مطرح شد که برای فقرا و مستمندان بود.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس اعلام کرد: یعنی با این فرض که فقرا و مستمندان از خدمات درمانی بیمارستان آیت الله کرمی استفاده می کنند ، تسلیم کمیته امداد شد.

حسینی تأکید کرد: فقیرترین و کم برخوردارترین اقشار جامعه خانواده های تحت پوشش کمیته امداد هستند که طی آن بیمارستان آیت الله کرمی توانست خدمات بسیار خوبی ارائه دهد. حتی پزشکان و کادر پزشکی شاغل در این بیمارستان به دلیل نیازهایشان از نظر هزینه و مراقبت از بیمار بسیار مورد احترام بودند.

وی گفت: بیمارستان آیت الله کرمی در غرب اهواز واقع شده است که علاوه بر وزن جمعیت ، جامعه کم درآمد و کارگران نیز در آن زندگی می کنند. بیمارستان امیرکبیر اهواز ، که در سالهای اخیر کاملا تحت پوشش تامین اجتماعی بود ، اما نوع مدیریت آن تغییر کرد و کیفیت درمان را در آن منطقه کاهش داد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر انتقال بیمارستان آیت الله کرمی به سازمان یا م institutionسسه ای غیر از کمیته امداد تأثیر کمی بر کمیت و کیفیت خدمات ارائه شده در منطقه خواهد داشت. ”

حسینی گفت: از رئیس کمیته امداد کشور می خواهیم که از تحویل این بیمارستان خودداری کند زیرا این موضوع را به نفع مردم نمی دانیم و قطعاً پیگیری های لازم را خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار مجله دانش دندانپزشکی ، بیمارستان آیت الله کرمی اهواز تنها بیمارستان خیریه استان خوزستان است که توسط آیت الله کرمی با اعتبارات مذهبی احداث و پس از سرمایه گذاری به کمیته امداد تحویل داده شد.

اکنون کمیته امداد ایمان قصد دارد طی قراردادی بیمارستان را به بنیاد شهید منتقل کند و همین امر موجی از نگرانی را در بین مردم منطقه ایجاد کرده است زیرا آنها معتقدند این امر باعث کاهش خدمات بیمارستان به بیمارستان می شود. مردم.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید