بلاگ

کنار گذاشتن ترافیک شبانه به داروخانه ها / تعطیلی به دلیل ترس از جریمه.

بهمن صبور در مصاحبه با خبرنگاری از مجله دانش دندانپزشکی گفت: متأسفانه پس از سه روز مرخصی دو روزه در تهران ، فهمیدیم که برنامه ای برای تردد شبانه کارکنان دندانپزشکی تعریف نشده است. داروخانه”. این بدان معناست که کسانی که در داروخانه ها کار می کنند مشمول ممنوعیت تردد می شوند.

وی با اشاره به وجود 3000 داروخانه در استان تهران افزود: متأسفانه برای پرسنل این داروخانه ها کاری انجام نشده است. بعضی از این داروخانه ها هر کدام 20 کارمند دارند که در ترافیک شبانه مشکل دارند.

صبور ادامه داد: وقتی قرار است برنامه و برنامه ای با این اهمیت اجرا شود ، قبل از اجرا باید مقدمات آن دیده شود. با این وجود ، سه روز پس از اجرای برنامه تعطیلی دو هفته ای ، روز گذشته آنها سیستم ثبت عضو سازمان نظام پزشکی را راه اندازی کردند که امشب فعال می شود. هم اكنون مشخص نیست كه وی پس از ترك دفتر خود چه خواهد كرد.

نایب رئیس انجمن داروسازان تهران افزود: اما اینکه هنوز هیچ اقدامی برای پرسنل داروخانه انجام نشده مشکلی است که باعث شده برخی از داروخانه ها قبل از ساعت 20:00 تعطیل شوند.

وی گفت: اساساً این مشکل برای همه داروخانه ها خصوصاً داروخانه های 24 ساعته است که در نزدیکی کلینیک ها و کلینیک ها قرار دارند و باید باز باشند.

صبور با اشاره به ساعت منع رفت و آمد از ساعت 21 تا 4 صبح افزود: داروخانه هایی که در حومه تهران هستند اما محل زندگی داروسازان یا کارکنان مرکز شهر هستند ، قطعاً جریمه می شوند.

نایب رئیس انجمن داروسازان تهران ادامه داد: این وضعیت حضور کارکنان داروخانه ها را با مشکلاتی روبرو کرده است و این موضوع روند ارائه خدمات به افراد و بیماران را تغییر می دهد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید