بلاگ

کنترل و کاهش ویروس کرونا تا پایان ماه اسفند

محمد اسماعیل مطلق امروز ، سه شنبه ، در جلسه بررسی اجرای برنامه استراتژیک منطقه ای کرونا گفت: این هماهنگی در شهرستان لرستان نسبت به اکثر دانشگاه های علوم پزشکی کشور بهتر انجام شده است که قابل احترام است.

مدیرکل ریسک و مدیریت حوادث وزارت بهداشت ، درباره اجرای پروژه شهید سلیمانی گفت: “با همکاری و تعامل اعضای بهداشت دانشگاه و سپاه پاسداران ، اقدامات قابل قبولی از اوایل دسامبر انجام شده است.

مطلق گفت: “نگهداری ، پشتیبانی و نظارت بر سه رکن اصلی جامعه که برنامه ها بر اساس آن بنا شده اند ، یکدیگر را تقویت می کنند و نظارت سریع و به موقع را ایجاد می کنند.

وی اظهار داشت: با تأثیر مثبت بر روی برنامه ، انتظار داریم تا پایان ماه مارس کنترل بهتری در همه گیر بیماری در کشور داشته باشیم.

مدیرکل ریسک و مدیریت حوادث وزارت بهداشت فکر می کند که یلدا به زودی جلسه ای برگزار می کند یا قسمت مهمی در افزایش نرخ ارزیابی ها در هفته های آینده دارد و می گوید: یلدا یا دور باید امسال کنترل شود و از این طریق نقش رادیو و نظارت تعمیر و نگهداری و نظارت بر تیم بسیار مهم است.

مطلق گفت: “شهروندان می توانند کلاسهای یلدا را بخاطر خطر انعقاد قرارداد با کرونا شرکت کنند زیرا مراسم امشب بسیار جدی است.”

وی همچنین به طور گسترده آموزش و اطلاع رسانی را در این زمینه مهم دانست و گفت: نقش آموزش و اطلاع رسانی در صدا و سیما ، رسانه های اجتماعی و آموزش بهداشت در مناطق شهری برای ترغیب مردم به تخلیه بسیار مهم است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید