بلاگ

یافتن گزینه‌های جایگزین آنتی بیوتیک در پیشگیری از عفونت باکتریایی

یافته های جدید محققان ممکن است به آنتی بیوتیک ها کمک کند تا گزینه های دیگری پیدا کنند.

دانشمندان می دانند که میکروب ها ، میلیاردها میکروب مفید که با هم در تنگه زندگی می کنند ، می توانند مردم را در برابر عفونت های باکتریایی محافظت کنند ، اما تعداد کمی از آنها می دانند که چگونه از آنها محافظت کنند.

دانشمندان دریافته اند که میکروبیوم هایی که قبلاً برای موش های آلوده و آلوده ارسال نشده توسط Kpn (Klebsiella pneumoniae) مسدود می شوند.

آنها گروهی از باکتریها به نام دلتاپروتوباكترها را برای مقابله با این عفونتها شناسایی كردند و در مطالعات بیشتر ماده مغذی تورین به عنوان محرك فعالیت دلتاپروتوباكترها شناسایی شده است.

تورین به بدن کمک می کند تا چربی و چربی را جذب کند و در مورد اسیدهای روده طبیعی است. گاز سولفید هیدروژن سمی محصولی از تورین است.

دانشمندان بر این باورند که مقادیر کم تورین باعث استعمار پاتوژن ها در روده می شود ، اما تولید سولفید هیدروژن کافی برای جلوگیری از استعمار در مقادیر زیاد می کند.

در طی این مطالعه ، محققان دریافتند که یک عفونت خفیف برای جلوگیری از عفونت بیشتر میکروبیوم کافی است و کبد و کیسه صفرا که اسیدهای صفراوی حاوی تورین را تولید و ذخیره می کنند ، می توانند در طولانی مدت در عفونت نقش داشته باشند. است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید