بلاگ

یکی از دلایل افزایش کرونا و آنفولانزا آلودگی هوا است

سیما سادات لاری گفت ، “آلودگی هوا چهارمین علت اصلی مرگ زودرس پس از فشار خون بالا ، سیگار کشیدن و سو تغذیه در سراسر جهان است و همچنین دومین علت اصلی است. که منجر به مرگ بیماریهای غیرواگیر بعد از سیگار کشیدن شد. ”

وی افزود: “افزایش آلودگی هوا می تواند منجر به افزایش فشار خون شود و پایین آمدن کیفیت هوا ممکن است خطر ابتلا به اختلالات جدی دستگاه گوارش و بیماری های قلبی را افزایش دهد.” افراد مبتلا به این بیماری و در مکان های بد زندگی می کنند بیشتر در معرض خطر بیماری های قلبی هستند و مطالعات نشان می دهد که آلودگی هوا می تواند منجر به بیماری هایی مانند آنفولانزا و بیماری های قلبی شود.

لاری ادامه داد: ما توصیه می کنیم برای به حداقل رساندن اثرات سو بیماری عروق کرونر در طی بیماری عروق کرونر قلب ، شما باید مرتباً کیفیت هوای منطقه خود را از طریق رسانه کنترل کنید. در مورد آلودگی هوا ، بهترین راه برای کاهش سموم در خانه است ، که خصوصاً در هنگام بیماری عروق کرونر قلب و همچنین در بدن بسیار مهم است.

وی افزود: “هنگام خروج از خانه باید از ماسك استفاده شود.” در مواقعی که هوا کثیف است از قدم زدن در پارک و دویدن بیرون خودداری کنید و کارهای روزمره خود را در خانه کاهش دهید. از غذاهای غنی از ویتامین ها و مواد معدنی از جمله میوه و سبزیجات به مقدار کافی استفاده کنید و از مصرف چربی ها ، فست فودها و غذاهای فرآوری شده خودداری کنید.

لاری می گوید: “اگر از تهویه هوا در خانه استفاده می کنید ، فیلترها را به موقع تمیز کرده و در صورت لزوم آنها را تعویض کنید.” استفاده از دستگاه های تصفیه هوا در سیستم ازن و اشعه ماورا بنفش نیز توصیه نمی شود. در این موارد ، پرهیز از فعالیتهایی که باعث آلودگی هوای داخل خانه می شوند ، مانند شمع و بوی سوختن مهم است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید