بلاگ

نحوه طراحی کارت ویزیت سفارشی در فتوشاپ

کارت ویزیت این مقوا کوچک و متوسط ​​یک ابرقدرت است. کارت ویزیت زیبا برای اولین و ماندگاری عالی برای مشتریان و مشتریان بسیار مهم است. آیا علاقه مند به نحوه طراحی کارت ویزیت هستید؟ پس هرچه زودتر آموزش طراحی کارت ویزیت را شروع کنید. همانطور که می دانید ، بدون شک کارت ویزیت قدرتمندترین ابزار شبکه در دستان شماست. اولین برداشت ار شما و شغلی که شما نمایندگی آن را دارید از روی کارت ویزیت شماست. اگرچه ما در این عصری هستیم که رسانه های اجتماعی غالب هستند ، اما یک کارت ویزیت فیزیکی همچنان بسیار مهم است زیرا ارتباط واقعی انسانی بین شما و مخاطبانتان ایجاد می کند ، چیزی که رسانه های اجتماعی اغلب فاقد آن هستند. برای آموزش بیشتر در این حوزه آموزش طراحی کارت ویزیت از ادامه مطلب غافل نشوید.

رسانه مکتب تی وی با فراهم کردن بهترین آموزش طراحی کارت ویزیت بطور حرفه ای شما را در این راه کمک خواهد رساند.

مطمئناً سایت هایی وجود دارد که می توانید کارت ویزیت خود را بصورت آنلاین بسازید. بیشتر آنها از طرح هایی استفاده می کنند.

بنابراین بیایید یک کار سفارشی انجام دهیم. چیزی که واقعاً از آن شماست. در آموزش طراحی کارت ویزیت به طور کامل توضیح داده شده است. این راهنما اصول ایجاد یک کارت ویزیت ساده در فتوشاپ با استفاده از الگوی کارت ویزیت ما را پوشش می دهد. اگر از قبل طرحی دارید ، می توانید با استفاده از این الگو اطلاعات مهم خود را در خطوط برش زده یا اینکه خون شما تا خط خون گسترش می یابد ، بررسی کنید.

اگر طرحی ندارید ، خوب ، بیایید یک طرح ایجاد کنیم.

مبتدیان
بنابراین ، برای شروع ، نسخه PDF الگوی کارت ویزیت فتوشاپ را باز کنید.

تنظیمات پیش فرض خوب خواهد بود. تنها چیزی که می خواهید به آن توجه کنید منوی کشویی “حالت” است. اگر قصد چاپ تعداد زیادی کارت را دارید ، به احتمال زیاد آنها را روی دستگاه افست چاپ خواهید کرد. اگر این مورد است ، رنگ CMYK را انتخاب کنید. اگر فقط چند کارت چاپ می کنید ، به احتمال زیاد آنها را در یک دستگاه چاپ دیجیتال چاپ خواهید کرد. چاپگرهای دیجیتال از مدل رنگی و جوهر CMYK نیز استفاده می کنند ، اگرچه ممکن است در بعضی از آنها از RGB استفاده شود. اگر مطمئن نیستید ، بهتر است با چاپخانه تماس بگیرید و بررسی کنید. MMPrint.com از مدل CMYK برای چاپ دیجیتال و همچنین برای جبران استفاده می کند. آموزش طراحی کارت ویزیت.

اگر اشتباه می کنید ، خوب است ، می توانید به فضای رنگ دیگر تبدیل شوید ، اما چون رنگها نادرست هستند ، گاهی اوقات تغییر تناژ را مشاهده خواهید کرد.

برای این آموزش ، ما از CMYK استفاده خواهیم کرد.

این همان چیزی است که پس از باز کردن پرونده مشاهده خواهید کرد. بیایید نگاهی به سه جعبه موجود در این راهنما بیندازیم.

قرمز: این خط برش است. این طرح اصلی کارت تمام شده شما است.

آبی: خط ایمنی. همه آرم ها ، متن ها و آثار هنری مهم باید وارد این صف شوند. چرا؟ خوب ، برش کاغذ همیشه دقیق نیست. این اطمینان می دهد که اطلاعات مهم شما هنگام قطع کارت قطع نمی شود.

سبز: خط خونریزی. اگر می خواهید رنگ یا تصویری به لبه کارت برسد ، باید به این خط خون آلود گسترش یابد.

در این قسمت آموزش طراحی کارت ویزیت به پایان میرسد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید