بلاگ

چگونه در باران از عروس عکس بگیریم

اگر به عکاسی آتلیه ای مشغول هستید و به آموزش ادیت عکس آتلیه ای میپردازید، به عنوان یک عکاس عروسی حتما پیش امده است بخواهید در باران عکاسی کنید. اما عکاسی در محیط باز دشوار است و عکس خام نیاز به ادیت خواهد داشت آنچه دارای اهمیت است آموزش ادیت عکس فضای باز است. اگر به آموزش ادیت عکس علاقه مندید ادامه این مقاله را از دست ندهید. همچنین رسانه آموزشی مکتب تی وی نیز در راستای ارتقای سطح آموزش ادیت عکس برای شما بهترین دوره آموزش ادیت عکس را فراهم کرده است.

شما و همسرتان محاسبه شده ترین و درخشان ترین برنامه را برای روز عروسی آنها دارید ، اما اگر مادر طبیعت برنامه دیگری داشته باشد و باران ببارد چه می کنید؟ در حالی که می توانستید شانس خود را نفرین کنید (و پیش بینی کننده هوا برای شما اشتباه بود) ، هدر دادن انرژی در همه اینها هیچ فایده ای ندارد! در عوض ، روز (و چتر) را بگیرید و روی این نکات و ترفندهایی که می توانید برای گرفتن عکس ها و خاطرات شگفت انگیز حتی در زیر باران دنبال کنید ، کار کنید. برای این منظور نیازمند آموزش ادیت عکس خواهید بود.

در روزهای بارانی از عکس های عروسی نترسید. ترس از آسیب دیدن تجهیزات ، شرایط تاریک نور و استرس ناشی از آب و هوای بد ممکن است باعث عصبی شدن شما شود ، اما بهتر است مثبت بمانید و مانند هر روز دیگر ادامه دهید ، البته با رعایت برخی اقدامات احتیاطی. آموزش ادیت عکس را اگر به طور دقیق بیاموزید در این راه موفق تر خواهید بود.

برنامه ازدواج خود را با همسرتان بررسی کنید
در ادامه آموزش ادیت عکس اگر باران برای روز عروسی پیش بینی شده است ، مهم است که جدول زمانی و لیست عکسهایی را که با زوجین ایجاد کرده اید مرور کنید و هرگونه تغییر را که ممکن است به دلیل آب و هوا مورد نیاز باشد ، ایجاد کنید. اگر وقت دارید ، می توانید به مکان عروسی مراجعه کرده و تمام سایت های موجود در سایت را که ممکن است تحت حمایت مالی و محافظت در برابر باران قرار بگیرند ، مرور کنید. شما همچنین می توانید با هماهنگ کننده عروسی یا هماهنگ کننده مکان صحبت کنید و ببینید آیا آنها پیشنهادی برای مناطقی دارند که می توانید در هوای نامناسب عکس بگیرید.

مهمترین نکته ای که باید در آموزش ادیت عکس  بخاطر بسپارید این است که ممکن است مشتریان شما نیز مانند شما استرس داشته باشند! وقتی درباره گزینه ها با آنها بحث می کنید ، با ایده هایی که قبلاً در کار بوده اند به سراغشان بیایید و به آنها یادآوری کنید که عکس هایشان در باران شگفت انگیز و زیبا و بی نظیر خواهد بود زیرا با آب و هوا کار خواهید کرد ، نه بر خلاف آن. حتی می توانید درمورد این واقعیت صحبت کنید که آنها در عکس های خود آسمان ابری چشمگیری خواهند داشت!

هنگامی که همسرتان را با یک برنامه بازی جدید خطاب می کنید ، می توانید نکاتی را برای کمک به آنها در اختیار شما قرار دهید زیرا چترهای چتر مفید خواهد بود و یک آرایشگر آرایش و آرایش در حالت آماده به کار برای تماس است. همچنین ، در صورت وجود آب یا گل ، پیشنهاد کنید که یک جفت کفش تعویض داشته باشند. شاید آنها حتی بتوانند با چکمه های ضد آب سرگرم شوند! آنها ممکن است ایده های خاص خود را در مورد تیراندازی با رنگین کمان داشته باشند ، بنابراین این فرصتی برای همکاری و گوش دادن شما نیز هست. اگر آنها از قبل برنامه ای در ذهن دارند ، در مورد اینکه چه تجهیزات اضافی برای درک کامل دید آنها لازم است ، بحث کنید. آموزش ادیت عکس.

2. به دنبال مناطق تحت پوشش باشید
اگر در مکانی هستید و مطمئناً باران می بارد ، به دنبال مکان هایی در سایت باشید که به شما امکان می دهد عکس های شگفت انگیزی بگیرید و در عین حال شما – و مشتریان خود را خشک نگه دارید. اگر در یک روز بارانی در فضای باز مشغول عکسبرداری هستید ، به دنبال سایبان ، بالکن ، پوشش درخت و چترهای آفتابی باشید! اگر قرار است هنگام عروسی از باران عروسی عکس بگیرید ، یافتن جلد الزامی است. آموزش ادیت عکس.

از چترها به عنوان لوازم جانبی و عینک استفاده کنید
در آموزش ادیت عکس چترها نه تنها به عنوان لوازم جانبی به عکس ها اضافه می شوند ، بلکه برای لگد زدن به زوجین (و خشک نگه داشتن آنها!) نیز مفید هستند. در هر زمان می توانید چتری متناسب با عکس های خود را در ماشین خود نگه دارید – به این ترتیب اگر باران ببارد ، همیشه آماده هستید!
4. هنگام باران کیسه های پلاستیکی ملی را برای عکاسی عروسی نگه دارید.
در حالی که بیشتر بدنه ها ، لنزها و چشمک زن های دوربین ضد آب هستند ، اما هرگز نمی توانید خیلی مطمئن باشید. یک نکته کاربردی و ارزان اگر چاره دیگری ندارید استفاده از کیسه مواد غذایی پلاستیکی و نوارهای لاستیکی برای محافظت از وسایل خود در برابر باران است. همچنین می توانید کیف های زیپلاکی به اندازه گالن را در کیف خود داشته باشید. در صورت نیاز به استفاده از آنها در یک روز بارانی ، این موارد را می توان بالای فلش قرار داد. اما اگر در منطقه ای زندگی می کنید که باران یک پدیده مکرر است ، سرمایه گذاری در پوسته های دوربین ضد آب را در نظر بگیرید. می توانید آنها را در سایتهایی پیدا کنید که تجهیزات دوربین مانند B&H را می فروشند.

5. ISO را افزایش دهید
در انتهای این آموزش ادیت عکس صحبت از ISO ، باران معمولاً به معنای ابرهای تاریک است. با بهبود ISO خود این ابرها را جبران کنید. شما ممکن است عادت داشته باشید که با ISO 200 در فضای باز عکس بگیرید ، اما اگر قصد دارید در هنگام بارندگی عروسی کنید ، ISO خود را افزایش دهید. برخی از جدیدترین دوربین ها دارای قابلیت ISO فوق العاده ای هستند که نویز عکسبرداری را کاهش نمی دهد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید