بلاگ

نحوه استفاده از رابط کاربر

چگونه کارگر UI شوید

اگر می خواهید طراحی UI را بیاموزید و در سال 2021 به یک طراح UX تبدیل شوید به آموزش UI بروید و در وهله اول به دنبال بهترین دوره طراحی آنلاین UI / UX هستید ، در جای مناسب قرار دارید. برای این مقاله ، به آموزش UiAALinks مراجعه کنید. به یک سایت خارجی. من پرداخت خواهم کرد.

در گذشته من بهترین دوره های طراحی وب و توسعه وب را به اشتراک می گذاشتم ، اما در این مقاله بهترین دوره های UX و گواهینامه های آنلاین را به اشتراک می گذارم که می توانم به آنها بپیوندم و در سال 2021 طراح شوم. UX خواهد بود.

تقاضا برای UX / UI و متخصصان طراحی وب در بازار کار امروز همچنان در حال افزایش است. یادگیری مهارت های UI یا UX می تواند در بسیاری از مشاغل را به صورت محلی و از راه دور باز کند. نیازی به گفتن نیست که مدارک تحصیلی در هر زمینه مکانی برای جستجوی شغل شما هستند.

 

آموزش Ui یک استراتژی عالی برای طراحان UX برای پیشرفت و برجسته شدن از سایر نامزدهای بی صلاحیت یا خودآموز است. برنامه آموزش با کیفیت UX نه تنها باید شما را روی کاغذ زیبا نشان دهد ، بلکه مهارت ها و فنون عمیق تری را نیز به شما ارائه دهد.

 

نه تنها این ، حتی کسانی که از قبل به مهارت های طراحی UX اطمینان دارند می توانند با استفاده از این گواهینامه دانش فعلی خود را به دست آورند و مشتری ها و مشاغل بهتری کسب کنند.

 

با این حال ، برخلاف سایر مهارت های دیجیتالی مانند رایانش ابری ، گواهی UX که به طور گسترده ای پذیرفته شده است نمی تواند تضمین کند که شما در همه جا هستید در این حالت ، انتخاب یک تامین کننده مطمئن اولین قدم مهم است.

 

برای سهولت جستجوی شما ، ما بهترین برنامه های صدور گواهینامه UX / UI و دوره های آموزشی آنلاین را با ویژگی های عالی ذکر کرده ایم که تجربه یادگیری شما را با ارزش تر می کند. دوره های زیر به شما کمک می کند تا مهارت ها و دانش لازم برای موفقیت در UX را توسعه و ارتقا دهید.

7 بهترین دوره آنلاین رابط کاربر / طراحی برای مبتدیان در سال 2021

در اینجا لیستی از 5 دوره برتر آنلاین آموزش Ui در سال 2021 بدون اتلاف وقت بیشتر آورده شده است. این بهترین دوره های رابط آنلاین برای Udemy ، Coursera و Pluralsight است که هزاران زبان آموز به آن اعتماد دارند.

 

و از آنجا که کاملاً آنلاین است ، می توانید به راحتی از آن در دفتر کار یا خانه خود استفاده کنید. چه بخواهید برای یک شرکت چند ملیتی کار کنید و چه UI / UX از راه دور را نشان دهید ، این دوره ها مهارت های لازم برای انجام کار را به شما می دهد.

دوره آموزش Ui در طراحی وب: استراتژی ، طراحی ، توسعه

این یکی از بهترین دوره ها برای یادگیری UX و طراحی وب در Odmi است. فناوری اطلاعات زمینه خوبی را برای کسانی که تازه شروع به یادگیری مهارت های اساسی طراحی UX می کنند فراهم می کند.

 

این دوره که توسط جو نتولی ایجاد شده است ، بسیار جامع است و بعداً می توانید از دردسرهای آن جلوگیری کنید. او اصول را به روشهای جذاب به دانشجویان می آموزد ، خاطرات به یاد مانده را تشویق می کند و به آنها دانش نمی دهد.

 

ui / ux آموزشهای آنلاین و استاد طراحی وب: در استراتژی ، طراحی و توسعه ، شما نه تنها اصول UX ، بلکه قسمتهای عملی استفاده از طراحی UX را در سایتهای اصلی و CMS خواهید آموخت. (وردپرس و غیره). )راهنما. )

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید