بلاگ

طراحی کارت ویزیت با کمک طرح های آماده ایلستریتور

طراحی کارت ویزیت یکی از اصولی است که در زمینه طراحی گرافیک به کارگران توصیه می شود. زیرا با یادگیری اصول طراحی کارت ویزیت می توانید بهترین کارت ویزیت ها را طراحی کرده و به مخاطبان خود اضافه کنید. زیرا کارت ویزیت زیبا از اهمیت بیشتری برای مشتریان برخوردار است. بنابراین هر چه سریعتر آموزش طراحی کارت ویزیت را شروع کنید. اولین برداشتی که از شما می شود و کاری که انجام می دهید کارت ویزیت است. حتی اگر رسانه های اجتماعی در خط مقدم باشند ، کارت های ویزیت فیزیکی هنوز بسیار مهم هستند زیرا یک رابطه واقعی بین شما و مخاطبان شما ایجاد می کنند ، شبکه های اجتماعی که اغلب چنین نیستند. در این مقاله ، بهترین الگوهای ساخت کارت ویزیت Illustrator را بررسی خواهیم کرد ، که به شما در آموزش طراحی کارت ویزیت کمک می کند. اگرچه اکنون فناوری دیجیتال بر زندگی تجاری ما مسلط است ، اما اینترنت هنوز در دنیای فیزیکی جای گرفته است. به همین دلیل امروزه کارت های بازرگانی مورد توجه قرار می گیرند. کارت ویزیت نشان دهنده یک جیب تجاری است و باید اولین برداشت مثبت و فراموش نشدنی را از خود به جای بگذارد. الگوهای کارت ویزیت Illustrator می توانند به برجسته سازی کارت ویزیت شما کمک کنند.

 

5 قالب برتر کارت ویزیت

همه الگوهای استاندارد کارت ویزیت Illustrator قابل ویرایش و چاپ هستند. مهمترین چیز درک اصول طراحی کارت ویزیت و نحوه طراحی کارت ویزیت و بارگیری هر یک از این الگوهای شگفت انگیز با قیمت پایین است.

در اینجا چند کارت ویزیت مصنوعی وجود دارد که ممکن است دوست داشته باشید:

 

1. کارت ویزیت مینیمالیستی

بیاموزید که چگونه کارت ویزیت را طراحی کنید الگوی کارت ویزیت هوش مصنوعی Adob ​​e یک طراحی ساده را برای ارائه کارت ویزیت شما با ظاهری مدرن و حرفه ای در پیش گرفته است. ویرایش در Illustrator بسیار ساده است. علاوه بر این ، می توان آن را چاپ کرد (CMYK ، 300 dpi). این الگوهای کارت ویزیت Illustrator را که می توانید به صورت رایگان پیدا کنید ، شکست می دهد.

 

2. کارت ویزیت دکوراسیون

آموزش کارت ویزیت این الگوی کارت ویزیت همه کاره Adobe Illustrator طرحی شیک و مدرن ، مناسب برای مارک های مختلف ارائه می دهد. پرونده های AI و EPS را می توان به صورت لایه ای ویرایش کرد. بنابراین ، می توانید رنگ و متن را در صورت لزوم تغییر دهید.

 

3. کارت ویزیت هوش مصنوعی

این الگوی کارت ویزیت دو طرفه برای Illustrator طراحی و گرافیکی عالی ارائه می دهد. آنها کارت ویزیت شما را برجسته می کنند. این الگو برای مارک های مد ، زیبایی ، سبک زندگی و خلاقیت مناسب است. ویرایش فایل های AI و EPS بسیار آسان است. فقط الگوی کارت ویزیت Illustrator خود را بارگیری و باز کنید. متن خود را آزاد کنید ، رنگ را تغییر دهید تا مارک تجاری شما منعکس شود و کارت شما آماده ارسال به چاپگر است.

 

4. نمایش الگوی کارت ویزیت

این الگو کارت ویزیت عمودی Illustrator خیره کننده برای شرکت هایی که می خواهند روی بسته بندی تمرکز کنند ، یک انتخاب جسورانه است. برای سفارشی کردن ، هر یک از رنگ های مارک خود را به هر طرف کارت اضافه کنید. یا اگر فقط یک رنگ مارک دارید ، آن را به یک طرف کارت اضافه کنید و از طرف دیگر آن را سفید کنید. سپس تنها کاری که می توانید انجام دهید اینست که متن خود را وارد کرده و کارت جدید خود را از چاپگر ارسال کنید.

 

5. بسته الگوی کارت ویزیت

آیا به کارت ویزیت مدرن و همه کاره نیاز دارید؟ مال شما است. دو نسخه از الگوی طراحی کارت ویزیت ، افقی و عمودی و شش طرح مختلف در پشت وجود دارد. یک الگوی کارت ویزیت

برای ویرایش و چاپ آسان از Illustrator استفاده کنید (CMYK ، 300 dpi).

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید