بلاگ

ویرایشگر برداری سینما فوردی چیست

آیا از یک ویرایشگر وکتور در سالن های سینمایی فورد استفاده کرده اید؟ هنگام ایجاد انیمیشن در Cinema 4D ، می توانید با استفاده از جدول زمانی کوتاه از شر ضربه های بزرگ خلاص شوید. اگر در سطح حرفه ای تری باشید ، ممکن است بتوانید کار دیگری را انجام دهید. در این قسمت از آموزش سینما فوردی ، ما به شما نحوه استفاده از ویرایش بردار در سینما فورد را آموزش می دهیم.

برای یادگیری سینما فوردی ، اگر واقعاً می خواهید انیمیشن خود را با برخی تنظیمات و درختان شاد ماساژ دهید ، باید یک برس بزرگ وارد کرده و از ویرایشگر نمودار Cinema 4D استفاده کنید. ما برخی از توابع اصلی را مطالعه خواهیم کرد.

ویرایشگر نمودار چیست؟
در یادگیری سینما فوردی ، Cinema 4D Chart Editor نه تنها جایی است که می توانید تمام زمان بندی و مقادیر فریم های اصلی را در انیمیشن مشاهده و ویرایش کنید ، بلکه همچنین می توانید نحوه حرکت انیمیشن بین * فریم های اصلی را مشاهده کنید. به این می گویند درون یابی. بیشتر. بنابراین چگونه وارد ویرایشگر نمودار می شویم؟
ویرایشگر نمودار را در Cinema 4D باز کنید
دوره جامع سینمافوردی ساده ترین راه برای باز کردن Cinema 4D Graph Editor استفاده از منوی طرح بندی سفارشی در گوشه سمت راست بالای رابط است. فقط طرح “انیمیشن” را انتخاب کنید و رابط کاربری تغییر می کند تا همه موارد مربوط به انیمیشن نشان داده شود. جدول زمانی ویرایشگر نمودار را در زیر خواهید دید. لعنتی

 

برای یادگیری سینما فوردی ، روش دیگر برای باز کردن ویرایشگر نمودار Cinema 4D از طریق منو (پنجره> جدول زمانی (عکس)) است. یک پنجره شناور باز می شود و می توانید آن را در هر کجا که می خواهید قرار دهید. اگر از After Effects استفاده می کنید و به میانبرهای صفحه کلید علاقه دارید ، خوشحال خواهید شد که بدانید Shift + F3 همچنین می تواند ویرایشگر نمودار Cinema 4D را باز کند. این لیست داروهاست!

باشه یادگیری سینما فوردی ، حالا که آن را باز کردی ، حالا چکار می کنی؟ برای مشاهده فریم های کلیدی یک شی در حال حرکت ، ابتدا باید یک شی را در مدیر شی object انتخاب کنید. سعادت باید برخی جعبه ها یا منحنی های کوچک شاد را در ویرایشگر نمودار مشاهده کنید. بنابراین چگونه این پنجره را دور بزنیم؟ خوب ، آیا می دانید چگونه با فشار دادن کلید “1” + نگه داشتن و کشیدن در نمای حرکت کنید؟ همین کار را می توانید در ویرایشگر نمودار انجام دهید! “2” + را فشار داده و برای بزرگنمایی و متناسب سازی متناسب آن را بکشید یا برای بزرگنمایی کردن ، Shift + چرخ ماوس را فشار دهید. کلید “3” روی صفحه + فشار دهید و بکشید تا بچرخد اما در ویرایشگر نمودار کار نمی کند زیرا یک نمایشگر دو بعدی و یک خرگوش احمق است.
همیشه می توانید با استفاده از نماد پیمایش در گوشه بالا سمت راست پنجره ویرایشگر نمودار ، حرکت / بزرگنمایی کنید. در آخر ، کلید میانبر “H” را فشار دهید تا صفحه بزرگتر شود و تمام کلیدها قاب شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید