بلاگ

26 آموزش حرفه ای رتوش در فتوشاپ

فتوشاپ ابزاری مناسب برای هنرمندان دیجیتال در زمینه روتوش حرفه ای تصویر است. تقویت و اصلاح تصاویر در فتوشاپ یک روش موثر برای “کار با آنچه می گیرید” است. نکات ، ترفندها و تکنیک های بسیاری برای بهبود مواردی مانند رنگ پوست و لکه ها و بهبود ویژگی های موضوع عکاسی در هنگام طراحی وجود دارد. در این مقاله تنوع گسترده ای از آموزش ادیت عکس در فتوشاپ برای کاربران را با توضیحات مختصر ادیت عکس با فتوشاپ هر یک به اشتراک می گذارد.

آموزش ادیت عکس در فتوشاپ

می توانید از مقالات مکتب تی وی که در این زمینه منتشر شه است برای بهبود عملکرد خود کمک بگیرید.

1. روتوش صورت فوق العاده سریع و آسان

در این آموزش ادیت عکس در فتوشاپ برای بهبود مضامین ، نحوه بهبود یک عکس بد را با کاهش نویز در آن بیاموزید. همچنین شما می توانید یک روش سریع و آسان برای صاف کردن پوست فرد با نتایج واقعی کشف کنید.

2. آرایش مجازی در اسنپ

این آموزش ادیت عکس در فتوشاپ یک روش آسان را برای استفاده دیجیتالی از آرایش روی یک موضوع برای یک نتیجه زیبا و واقع گرایانه ارائه می دهد. برخی از ابزارها و ویژگی های فتوشاپ مورد استفاده فیلتر صوتی ، ابزار قلم مو و ابزار پاک کن است.

3. تغییر رنگ چشم

با خواندن این آموزش ادیت عکس در فتوشاپ می توانید از فتوشاپ برای تغییر رنگ چشم موضوع عکس استفاده کنید که یک روش ساده برای انجام آن را با استفاده از حالت ماسک سریع و تنظیمات تصویر تعادل رنگ به اشتراک می گذارد.

4. اندازه سینه را افزایش دهید

با استفاده از فیلتر Liquify و ابزار Bloat در این آموزش ادیت عکس در فتوشاپ سریع و آسان فتوشاپ ، تکنیکی را برای افزایش اندازه قفسه سینه افراد عکس (که اغلب در مجلات چاپی استفاده می شود) بیاموزید.

5. یک خال کوبی اعمال کنید

اگر می خواهید در آموزش ادیت عکس در فتوشاپ یک خال کوبی دیجیتال روی بدن سوژه قرار دهید – شاید برای پوشاندن نقص یا ظاهر بد – این آموزش به روشی ارائه می دهد که نتایج واقعی ارائه می دهد.

6. سفید کردن دندان ها برای بهبود لبخند در فتوشاپ

در این آموزش ادیت عکس در فتوشاپ که با استفاده از یک ابزار انتخاب سریع برای انتخاب یک ناحیه نور و یک لایه جهت رنگ / اشباع برای انجام کار ، نحوه روشن کردن دندانهای موضوع را برای یک لبخند مروارید بیاموزید.

7. مدل بیکینی برای روتوش عکس حرفه ای

در این آموزش ادیت عکس در فتوشاپ شما روش های حرفه ای برای بهبود تصویر مدل بیکینی را خواهید آموخت. برخی از تکنیک های فتوشاپ مانند از بین بردن لکه های ناخواسته پوست و فرایند مسواک زدن دیجیتال هوا را پیدا کنید.

8. تکنیک عالی برس شوی مسواک

Airbrushing توسط میکاپ آرتیست های حرفه ای برای آماده سازی سوژه ها برای عکاسی استفاده می شود. در این آموزش ادیت عکس در فتوشاپ ، شما خواهید فهمید که چگونه این فرآیند را با استفاده از ابزارهای فتوشاپ مانند فیلتر تاری سطح و ابزار برس ، به صورت دیجیتالی انجام دهید.

9. روتوش عکس ساده صورت

ابزار Spot Healing Brush ، گزینه Transformation Distortion و دانلود قلم موهای فتوشاپ از مواردی هستند که یک آموزش ادیت عکس در فتوشاپ  رتوش صورت در Grafpedia را برای تقویت ناحیه چشم موضوع ایجاد می کنند.

10. پوست صاف مصنوعی

این آموزش ادیت عکس در فتوشاپ برای مبتدیان ، برخی از روش های اساسی پوشاندن را پوشش می دهد که از حالت ماسک سریع و ابزار برس برای صاف کردن پوست صورت فرد در یک سطح بی عیب استفاده می کند ، این روش در بسیاری از مجلات استفاده می شود.

 

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید